Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w komunikacji międzyludzkiej, zarządzaniu projektami, zarządzaniu zasobami ludzkimi, nieruchomościami, negocjacjami, sprzedażą i zakupami zarówno w Polsce jak nie na rynkach międzynarodowych. Wspieram ludzi i firmy w zwiększaniu majątku oraz w ich efektywnym nabywaniu. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą która kupuje swoje pierwsze mieszkanie, czy dużym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji zbywającą swoją nieruchomość, mogę Ci w tym pomóc z najwyższą starannością. Posiadam odpowiednie doświadczenie, relacje i wiem jak to zrobić.

W 2011 roku ukończyłem studia podyplomowe na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w wynikiem bardzo dobrym, uzyskując licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr. 15792.

Przede wszystkim jestem pasjonatem rozwoju, komunikacji międzyludzkiej, sprzedaży, zarządzania i wspierania ludzi i firm. Uwielbiam ludzi i relacje z nimi. Jestem biegłym menedżerem skoncentrowanym na realizacji wyzwań biznesowych. Tworzę i wdrażam innowacyjne rozwiązania przynoszące efekty i co za tym idzie zyski.

W trakcie mojej kariery zawodowej pracowałem na pięciu kontynentach i współpracowałem z wieloma firmami z różnych sektorów rynku. Pracowałem z fabrykami, producentami, dostawcami, kupcami, dystrybutorami, sprzedawcami detalicznymi, marketplace’ami, operatorami telco, ressellerami, sieciami sklepów oraz z każdym typem pracowników w organizacjach, co pomogło mi lepiej zrozumieć ich potrzeby. Pracowałem na arenie międzynarodowej z małymi, średnimi organizacjami, jak również z dużymi globalnymi markami, w tym z takimi firmami jak Intel, Microsoft, T-mobile, Nike. To doświadczenie i wiedza pozwala mi zapewnić, że na tym konkurencyjnym rynku nieruchomości jestem w stanie wesprzeć Państwa w bardzo efektywny, bezpieczny i skuteczny sposób.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jestem do Twojej dyspozycji.
Dziękuję,

Krzysztof Wójciak
Warszawa, Polska
“Podróż o długości tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku”- Lao Tzu
“Wojownik nie rezygnuje z tego, co kocha, on znajduje miłość w tym, co robi.”- Dan Millman
“Lew jest najprzystojniejszy, gdy szuka pożywienia.”- Rumi