Komunikacja, psychologia, filozofia, rozwój osobisty był zawsze moją pasją i hobby, które rozwijam każdego dnia. Jednak pomoc innym ludziom znaleźć właściwe odpowiedzi na pytania w nich samych, pomoc w skutecznej komunikacji międzyludzkiej i rozwoju- to moje powołanie. Jestem przede wszystkim praktykiem z szerokim doświadczeniem życiowym i zawodowym w środowisku międzynarodowym. Doświadczenie i wrodzoną intuicję wykorzystuję, by pomagać innym w skutecznej komunikacji z najbliższymi, w pracy, biznesie oraz znaleźć odpowiednią drogę na danym etapie życiowym. Jestem naturalnym trenerem, który pomaga znaleźć odpowiedzi i pomaga w trudnych chwilach. Wykorzystuję do tego przede wszystkim doświadczenie, wiedzę naukową i własną głęboką empatię. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obszarze komunikacji, motywacji, rozwoju organizacji, kompetencji i kierowania zasobami ludzkimi, ale pomagam przede wszystkim znajdować wewnątrz siebie szczęście i motywację do życia.

Z wykształcenia jestem absolwentem Wyższej Szkoły Menadżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych, gdzie uzyskałem tytuł magistra Zarządzania i Marketingu. Ukończyłem również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim ( Wydział Prawa i Administracji) z zakresu rynku nieruchomości. Jestem wieloletnim wykładowcą uczelni Łazarskiego o kierunku Biznesu na rynkach wschodnich oraz Zarządzania zasobami wielokulturowymi. Uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu zarządzania, marketingu, psychologii, coachingu. Absolwentem kursów Theta Healing Institut of Knowledge USA na poziomie trenerskim. Promotorem zdrowego stylu życia, zdrowego odżywania.

Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje i pozostaję w stałej ścisłej współpracy z psychologami, dietetykami, coachami.
Specjalizuję się w motywacji, rozwoju osobistym, rozwiązywaniu konfliktów, problemów. Pomagam w znalezieniu odpowiedniej drogi i odpowiedzi wewnątrz siebie na pytania, dotarcia do sedna własnych przekonań i wyzwolenia z natłoku myśli, by dotrzeć do jasnej i klarownej drogi, żyć teraźniejszością.

Zawodowo jestem pełnym pozytywnej energii liderem z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu i kierowaniu przedsiębiorstwami oraz rozwoju międzynarodowego biznesu. Specjalizuję się w budowaniu marek, motywacji i kierowaniu zespołem, sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz obsługi Klienta. Posiadam ponad 20letnie doświadczenie w sektorze IT, ICT, rynku usługowym oraz handlu na rynkach Europy, Azji, Bliskiego wschodu, oraz Ameryki południowej poparte sukcesami. Współpraca z wieloma kanałami dystrybucyjnymi od fabryk, dystrybutorów, producentów, przez administrację rządową czy sieci sklepów po Klientów indywidualnych na wielu rynkach dała mi niesamowicie szeroką wiedzę i perspektywę biznesową, ale przede wszystkim międzyludzką.

Zapraszam do kontaktu i rozmowy. Możemy spotkać się zarówno online, jak i w centrum miasta w moim biurze. Czas trwania spotkania to 60 lub 90minut.
Jeżeli potrzebujesz porozmawiać, znaleźć odpowiedzi ukryte we własnych myślach, spojrzeć na siebie z perspektywy, rozjaśnić swoją drogę, odkryć prawdziwego siebie, zmniejszyć swoje lęki, spojrzeć na życie i siebie z większym zaufaniem i wiarą, nabrać wiatru w żagle, trafiłeś pod dobry adres.

<em>Krzysztof Wójciak</em>

“A journey of a thousand miles begins with a single step.”- Lao Tzu
“A warrior does not give up what he loves, he finds the love in what he does.”- Dan Millman
“The lion is most handsome when looking for food.”- Rumi